Když se tak zamýšlím...

19. dubna 2012 v 20:04 |  Povídky a sny...
Často jsem seděla v pokoji a ptala se sama sebe:"Všechno by mohlo být jinak,ale nezbyl už čas.Proč?.".Slovo PROČ my blískalo hlavou .Nevěděla jsem co osud semnou zamýšlí..Nevím to dokonce ani teď.
Často jsem litovala nad tím,co by mohlo být kdyby....Přemýšlela jsem nad tím,že bych chtěla v budoucnu do Neverlandu...Chtěla jsem tam vlastně od malička,protože mě k němu vázalo nějaké pouto,to jaké váže snad všechny fanoušky.Je to místo,kde byl Michael šťastný a mohl tam být sám sebou.Mohl tam hostit všechny děti a to mu vytvářelo jeho nádherný a nevinný úsměv.Říkala jsem si,že vylezu na DÁVAJÍCÍ STROM.....Jenže když jsem na to myslela,znova mi hlavou problesklo:Mohlo to být jinak....Přála jsem si tam sedět s ním,rozhlížet se po krásném prosluněném Neverlandu..Hrát si s dětmi,které tam přišli.Měla jsem v plánu mnoho dalších věcí,ale všechny moje tajná přání jsem si pečlivě uzavřela v sobě.
Postupem času jsem si uvědomila,co bych dělala,kdybych žádné představy mít nemohla....Možná bych byla úplně jinde,protože tyhle představy a touhy mě vždycky zahřáli,když jsem to nejvíce potřebovala...Jsem moc ráda,že někde tam hluboko v srdci věřím,že se to jednoho dne vyplní.Protože nikde není napsáno NE.I když do toho vstoupilo něco,co nejde vzít zpět,pořád věřím..I kdyby to mělo být po smrti,i když nerada o ní píšu a myslím na ni.
Je dobré snít,protože takhle můžeme nabrat energii a odpočinout si..Abychom dál mohli konat :-) .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hanylen hanylen | 19. dubna 2012 v 21:28 | Reagovat

Ani nevíš, jak se ztotožňuju s tvým článkem. Nemáš někdy pocit, že svět je čím dál horší, zvlášť bez Michaela?
Měl zvláštní auru, kterou pociťovala většina lidí. Pustil se do úkolu, pro který se narodil, jak byl přesvědčený. A on ho splnil.
Bude tu stále to, co tady zanechal - láska, kterou rozdával, úsměv dokonalost. Především ale okouzlení skutečným uměním, bez kterého by člověk jen těžko vydržel, ale mnozí si to neuvědomují.
A taky člověk nemůýže vydržet bez radosti. Přeji ti proto, ať tě neopouští a ať tě neopouští ani tvé sny!

2 Sanny (Neilien) Sanny (Neilien) | Web | 19. července 2012 v 10:33 | Reagovat

Ahoj díky za zajímavý dopis :-D mě osobně nevadí, ale pozor jde poznat kdo ho psal... možná, ale jen možná s tím budu něják pokračovat..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama