Konečně spolu-2 část.

16. dubna 2012 v 7:04 |  Povídky a sny...
Eleanor vyšla z koupelny pečlivě zabalená v ručníku.Připadala si,jako by z ní voda smyla některé problémy.Přeběhla do ložnce,kde na sebe natáha svoje staré oblečení.Nasadila si děravé ponožky a po chvíli si šla přisednout matce,která se usmívala od ucha k uchu,ale Eleanor věděla,že její matka jen chce navodit lepší atmosféru.
"Tak holčičko...Povídej,přeháněj".Řekla.
Eleanor ucítila šimrání v břichu.Nevěděla jak má začít,ale bezhlavě spustila:"Nic jsem mu neřekla!.....Když jsem za tebou odjela.Je to hrozné.Vůbec jsem nemohla tušit,jaké následky to zanechá.
"Michael to pochopí...Neděl z toho něco většího než to doopravdy je..."Odpověděla suše matka.
Je to přece tvůj přítel,tak mi neříkej,že je tak těžké se k němu dostat,je snad nějaká superstar?.
Vše bude v pořádku.Přesvědčovala se Eleanor...Když ale vzala v úvahu,to,že její matka ještě nikdy neviděla Michaela,a hlavně neví,že je to ten slavný Michael Jackson.....připadla si ještě víc na dně,než doopravdy byla.
Takže s mamkou počítat nemůžu...Pomyslela si.Eleanořina matka ochotně naslouchala každému slůvku své dcery,ale v tomhle ohledu byla bezradná.Nemohla pochopit,proč je tak těžké se dostat ke svému příteli.
"Neboj se,určite si zašel někde s kamarády a tam u vás,kde jste si koupili domeček,tam na tebe čeká....A jestli tam nebude,jestli zmizel,nestojí za to,aby si se s ním nadále stýkala...pokračovala matka.
"On za to nemůže.....Asi bych ti měla něco říct..On je MICHAEL JACKSON.
Vyhrkla Eleanor...Spadl ji kámen ze srdce.Její matka ztichla.Eleanor se na ni podívala svýma hnědýma očima,a čekala na reakci matky.
"Víš Eleanor....Každý má nějaké sny,ale tohle jsem si o tobě nemyslela..
"Je to pravda!".Koukej....Eleanor vyskočila ze židle a začala se prohrabovat v komodě."Dívej,dívej,dívej".Eleanor vytáhla balíček různých fotek...Na nich byla ona s samozdřejmě s Michaelem..Rozložila fotky na stůl a sledovala matku.Ta se na fotky podívala a dodala:"Držím ti place".
Matka to narozíl od Eleanořin očekávání vzala dobře.Cítila,že má v matce oporu...Dokonce se ji svěřila,že by s Michaelem rádi měli děti....Jenže teď už musela jít čekat před hotel,kde byl Michael ubytovaný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama