Martin Bashir aneb podlý lhář....

15. dubna 2012 v 11:19 |  Michael.
Nerada někoho soudím,opravdu,ale tímto článkem chci říci,jak jeden muž,právě Marin Bashir,využil Michaela.Možná o tom jistě víte,ale moc ráda bych to taky všechno scelila.

Dokument se jmenoval Living with Michael Jackson a Bashir s Michaelem začal natáčet dokument v létě 2002.Jenže Bashir nakonec dokument sestříhal a upravil tak,aby to Michaela ukazovalo ve špatném světle.Michael si ale všechny rozhovory natáčel svýma kamerama a po sléze se vydalo,jak to bylo doopravdy....Jenže mnoho lidí už shlédlo dokument Bashira.Michael mile hovořil o všem,i když otázky byli mnohokrát tvrdé a kruté....Bashir do svého dokumentu zařadil kometáře,které ve skutečnosti neřekl.Například když před Michaelem chválil Neverland a po sestřižení tam dal kritiku Neverlandu(žádná nebyla,Bashir to nedokázal pochopit,jak krásné gesta Michael dělá).Kromě toho se tam snažil otce Michaela-Josepha vyobrazit jako násilníka.Michael se přiznal,že byl často bit otcem,ale potom ještě řekl něco ve smyslu,že jeho otec je umělěc,i když je trestal,protože to s Michaela udělalo tím,kým je(hodný,slušný...).....Martin Bashir kritizoval masky,které děti nosily.Říkal,že nemají svobodu,jenže můj názor je takový:Svobodu jim dávaly právě ty masky....Když si sundaly masky,nikdo je nepoznal..Mohli pobíhat po ulici a hrát si,aniž by je obtěžovali novináři.Michael chtěl maskami děti samozdřejmě chránit,protože nechtěl aby jim někdo ublížil...Bashir ignoroval mnoho věcí....

Kousek z knihy Aphodites Jones:
O měsíc později hovořil Bashir s Michaelem naposledy. Oba muži byli v hotelovém pokoji v Miami. Michael pospíchal na pohřeb jedné hudební legendy. Zdál se být vážný. Nařídil svému kameramanovi, aby natáčel, jak se ho Bashir ptá. Bashir si dělal legraci a řekl, že když bude na fotografii, bude to Michaela stát 5.000 dolarů za každý kus. Bashir se zeptal, zda si Michael pamatuje slova k písni "With a Child´s Heart". Michael řekl, že si úplně nepamatuje na nahrávání této písně. Byl příliš mladý a nahrál mnoho písní. Bashir se ptal, proč si Michael myslí, že je kompetentní k tomu, aby byl vůdcem pro vytvoření Mezinárodního svátku dětí. Michael mu řekl, že svátek dětí je jeho snem už řadu let. Vysvětlil, že zde není žádné volání po právech dětí a že cítí, že rodinné vazby jsou rozbité. Hovořil o věku technologie, naříkal nad faktem, že děti tráví příliš mnoho času hraním videoher a s počítačem. Chtěl, aby Mezinárodní dětský den byl čas, kdy se lidé sejdou a udělají celý den pro děti. Řekl, že si myslí, že je k tomu kompetentní, protože nikdo jiný pro to nic nedělá. "Je to naše budoucnost a já je miluji. Chci za ně bojovat - být hlasem jejich hlasem.

Opět já:Zde zase vidíme,jak Michaelovi záleželo na dětech....v pár slovech vidíme to,pro co žil.
Michael takhle reagoval na sestihaný Bashirův dokument::::"Dnes se cítím mnohem více raněný než asi kdykoli předtím, protože někdo, kdo poznal mé děti, můj personál a mě, někdo, komu jsem dovolil vstoupit do mého srdce a říci pravdu, mohl pak obětovat důvěru v něj vloženou a vytvořit tak strašný a nespravedlivý film." "Každý, kdo mě zná, ví pravdu, že mé děti jsou v mém životě na prvním místě a že bych jim nikdy neublížil.

Vkládám dokument o tom,jak to bylo doopravdy,jsou tam i záznamy z Michaelových kamer.
Dokument na youtube má 9 častí :-) .....Vložila jsem tu první,ale na youtube samodzřejmě najdeme další.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hanylen hanylen | 15. dubna 2012 v 22:27 | Reagovat

Ano, Bashir se choval jako podlý had, jako patolízal a Michael bohužel měl vždy takovou povahu (po své mamince) že důvěřoval lidem, věřil v lásku a v to, že když nedělá nic špatného, ba naopak, nikdo mu přece nemůže chtít ublížit.
To, co se stalo, že Bashirův dokument rozjel soudní proces, to Michaela zlomilo a poznamenalo navždy.

2 KláriMike KláriMike | Web | 17. dubna 2012 v 12:10 | Reagovat

Nechápu ho(Bashira)....Pak jsem ještě v knize od Jermaina četla,že Bashir se pak zachoval ještě drze,když vystoupil a řekl o Michaelovi:Vzdejme holt největšímu umělci...Já věřím,že byl nevinný....Nějak takhle to řekl,pokud si dobře vzpomínám...Prvni se snaži udělat si na Michaela nepravidvný pohled a pak zase změní svůj názor....řekl to sice hezky,ale...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama