Michael o Lise Marii (MJ TAPES).

17. dubna 2012 v 13:26 |  Michael.
Osobně si myslím,že jim to spolu moc slušelo,ale byli mezi nimi nějaké rozpory,oba v té době byli velice mladí.Osobně zastávám názoru,že Michael potřeboval jemnější ženu...ale zase OPAKY SE PŘITAHUJÍ....

Michael tam mluví i o Československu....

R: Nech mě se zeptat na osamělost. Takže kamkoliv cestuješ ty, díky bohu, máš doprovod. Lidi, se kterými jsi už dlouho, Frank a Skip (Michaelův bodyguard velmi příjemný a slušný člověk z New Orleans) Ale pořd to není jako mít manželku nebo něco. Býváš osamělý? Nebo se toho v tvém životě děje tolik, že se to nestává?
MJ: Jako osamělý kvůli ženě? kvůli kamarádovi? jako tak?
R: Yeah
MJ: Prošel jsem dvěma težkými rozvody a zrovna jsem se dostal z toho druhého. I když jsem byl ženatý s těma ženama chodil jsem do postele s trápením, s pláčem.Trápil jsem se. Plakal jsem včera večer, když jsem šel spát a nespal jsem dobře. A pláču, Shmuley, protože cítím tohle.... a nezkouším, říkám ti nejupřímnější pravdu a jestli mi nevěříš zeptej se Franka. Frank věděl, jak jsem se trápil. Prostě jsem cítil všechnu bolest dětí, co trpí, a hrozně to bolelo. To je, proč se snažím dostat ke každému dítěti, o kterém vím, že má bolesti, od (Michael zmiňuje holčičku, co bojuje s rakovinou a potkal ji u nás doma) po Gavina /Michaelův pozdější žalobce) Snažil jsem se volat, vytáčet a probudil jsem se a první věc, první osoba, které jsem zavolal bylo k té malé holčiče a ona už byla mrtvá, Zranilo mě to. Ale myslím, že je to odkud vychází má pravá láska Shmuley. Když můžu pomoct takto, jsem v pořádku a nepotřebuju romantickou lásku. Víš, když potkám někde nejakou holku a myslím, že je hezká, tak je to fajn. Myslím tím - půjdu na rande nebo tak. Na tom není nic špatného. Jenifer Lopez vypadala jednou velmi dobře, byl jsem v šoku, protože jsem si nikdy nemyslel ... že vypadá dobře (Michael se směje, jak to říká)
R: Vzdal si, že by ti ženy rozuměly. Trváš na tom, že děti ti lépe rozumějí?
MJ: Není lehké se mnou žít jako manželka. Nejsem jednoduchý a vím, že nejsem. Protože dávám všechen svůj čas někomu jinému. Dávám ho dětem, někomu nemocnému, muzice. A ženy chtějí být středem. A pamatuju, jak mi Lisa Marie říkala "nejsem kus nábytku, nejsem kus nábytku prostě nemůžeš ..." a já říkal "nechci, abys byla kus nábytku" víš a volaly nějaké nemocné holčičky a ona se naštvavala a zavěšovala telefony. A víš, já cítím, že je to moje mise, Shumley. Musím to dělat.
R: A co kdybys našel ženu, která je tak jemná, užasně něžná?
MJ: Jako Matka Tereza nebo princezna Diana nebo... to by bylo skvělé. To by bylo dokonalé.
R: Bylo by to lepší, než to dělat sám?
MJ: Rozhodně a Lisa byla dobrá na chození po nemocnicích. Oni přivazovali miminka k postelím nebo zamykali. My je jdeme odemknout ... jdeme a osvobodíme všechny ty deti. Nesnášel jsem to a ona, ona se mnou objevila spoustu nespravedlnosti. Země jako Rumunsko a Praha, Československo a všechny tyhle, Rusko. Měl bys vidět, co dělají těm dětem v těchto ... byl bys šokován. Přivážujou je ke zdem jakoby byly zvířata a jsou nazí a spali ve sve moči a výkalech. Je to tak smutné, udělalo se mi z toho zle. Takže jsme přivezli oblečení a hračky a jen lásku a lásku. Miluju je a každý den jsem se vracel je navštěvovat, objímal je a chtěl jsem si vzít všechny do Neverlandu.
R: Když se z tebe začínala stávat dětská hvězda, všiml sis, že ti uniká dětství? Vyhrál jsi soutěž v osmi letech. V roce 1964 jsi byl vybrán hlavním zpěvákem kapely. Byl jsi z toho vzrušený nebo ses bál? Myslíval sis "kam to všechno směřuje?"
MJ: Nemyslel jsem na to. Nemyslel jsem na budoucnost. Bral jsem každý den jak přišel. Věděl jsem, že chci být hvězda. Chtěl jsem dělat věci a dělat lidi šťastnými.
R: Věděl si za jakou to bude cenu vůči tvému dětství?
MJ: Rozhodně ne, rozhodně ne.
MICHAEL DO TELEFONU: Řekni klukům, ať nechají hudbu k nim promluvit ne jako na to hned skočit. Několikrát si to poslechni a nech melodii ať se sama vytvoří. Tak je to, ať nechají muziku k nim promlouvat. Dobře? Nashledanou.
R: Je tvůj sen, že jednou všechny ty děti přijedou a budou žít v Neverlandu a budou žít šťastně?
MJ: Ano.
R: A kdybys měl zdroje opravdu by si ...
MJ: Udělal bych to, Shmuley. Udělal bych to. Miloval bych to.
R: Lisa Marie byla dobrá alespoň na návštěvy. Takže neměla problém jít a dělat nějaké soucitné věci, jako dávat těm dětem lásku a pocit vyjímečnosti?
MJ: Neměla s tím problém, ale ona a já jsme měli pár velkých neshod, protože je velmi majetnická na své děti. Její děti byly (její hlavní zájem) ... a já řekl "ne, všechny děti jsou naše děti" a ona to nikdy neměla ráda, když jsem to říkal. Byla na mě hrozně naštvaná. Plus jsme měli jednu hádku, když v Londýně dva malincí kluci a jedno další ditě zabili jiné dítě a já se je chystal navštívit, protože královna jim udělalila trest jako dospělým. Byli to 10 a 11 letí chlapci a já se je chystal do vězení navštívit. Ona řekla "Ty idiote! Pravě je odmeňuješ za to, co udělali" Já řekl "Jak si to troufáš říct? Vsadím se, že kdybys se dozvědela o jejich životě, zjistila bys, že neměli kolem sebe rodiče, žádnou lásku, nikoho, kdo by je držel, díval se jim do očí a řekl miluju tě, zaslouží si to a i když dostanou doživotí, chci jen říct, miluji tě a držet je" ona řekla "No mýlíš se" a já "ne, ty se mýlíš". Pak vyšla na povrch informace, že pocházeli z rozvrácené rodiny a nikdo se o ně nestaral. Jejich jedinou chůvou byly filmy jako Chuckie s bodáním a zabíjením. A to je, jak se k tomu stali předurčeni.
R: Přiznala, že si měl pravdu?
MJ: Ne, Myslí si, že odměňuji zlé děti.
R: Chtěla, aby jsi byl otcem jejich dětí?
MJ: No, na to se jí jednou ptali. Ptali se jí v televizi a ona řekla "Ne, oni mají otce, jejich otec je Keogh" ten druhej chlápek. Ale já jsem byl hrozně hodnej na její děti. Každý den jsem jim něco nosil a oni na mě čekali v okně a objímali mě. Miluju je. Moc mi chybí.
R: Zvykla si na život v Neverlandu, nebo to bylo pro ni moc izolované?
MJ: Lisa nebydlela v Neverlandu. Navštěvovali jsme Neverland tak... Bydlel jsem u ní ve měste a jednou za čas jsme jezdili do Neverlandu, bylo to jako velká víkendová zábava.
R: A jejim dětem se to líbilo?
MJ: Děláš si srandu? Byly jako v nebi.
R: A byl jsi šťastný, že jim to můžeš ukázat?
MJ: Mm hmm.
R:Mělo to pro tebe hned větší význam, když jsi měl rodinu, které jsi to mohl ukázat?
MJ: Ano, ano. Je to místo pro rodiny, spojit je dohromady. spojovat lidi skrze lásku a zábavu a přírodu. Sbližuje rodiny, Neverland. Je to uzdravující.
R: Když jsi si tak zidealizoval rodinu, bylo to těžké, když sis později musel projít rozvodem?
MJ: Kterým?
R: S Lisou
MJ: Zda to bylo pro mě těžké?
R: Viděl jsi to napsané na zdi? Že jste rozdílní? Moji rodiče se rozvedli, když mi bylo 8. Takže já si opravdu, opravdu romantizoval manželství.
MJ: Opravdu?
R: Oh fenomenálně. To je, o čem jsou mé všechny knihy, o manželství. Protože jsem se nemohl vyrovnat ...
MJ: Takže věříš na manželství a tohle všechno? Miluješ manželství.
R: To je to, v co věřím na světě nejvíc. Věřím v rodinu, opravdu.
MJ: Já taky, Shmuley.
R: To je, co jsem neměl. Dokonce jsem o tobě napsal v jedné z knih v souvislosti s manželstvím, ačkoliv to bylo předtím, než jsme se potkali. Byla to hlavní pointa. Kapitola jedna, úplně první kapitola. Jak to začíná? "V srdci našich životů je silné a mocné tajemství. Michael Jackson vystupuje z letadla a třicet tisíc fanoušků čeká na jeho přílet. Připadá si čarovně vyjímečně. Všichni vzrušeně vykřikují jeho jméno. Vzali si volno z práce, aby ho po příletu přivítali. Ale potom ze stejného letadla vystoupí pan Jones. Na něj nečekají tisíce fanoušků. Ve skutečnosti jen jedna žena, paní Jonesová, která na něj čekala. Ale zatímco každý prochází kolem, i když Michael Jackson projde kolem, všechny je ignoruje. Pro ní je pan Jones mnohem důležitější, více vzrušující než největší světová popová hvězda" Použil jsem tě jako příklad, jak manželství udělá z jednoho človeka celebritu. Jinými slovy, pro moji ženu jsem celebrita. Čeká na mě až přijdu domů a má moje fotky na zdi, víš? Cítíš se vyjímečný pro tu osobu. A v životě to, co potřebuješ, je jeden opravdový fanoušek.
MJ: To je pravda.
R: A tajemství života je, že nepotřebuješ třicet tisíc, sto tisíc. Ty to maš, Michaele. Ale můžeš spočítat na jedne ruce lidi, co to mají. Ale myšlenka manželství je, že máš jednoho fanouška. Jednoho velkého fanouška, pro kterého jsi na prvním místě. A to je vše, co potřebuješ. Jeden upřímný a milující fanoušek, který tě miluje takového, jaký jsi, radši než desítky tisíc lidí, co tě milují za to, co děláš. To byla první myšlenka v nejdůležitější knize, co jsem napsal, Kosher sex.
MJ: To je krásné Shmuley. Děkuji ti.
R: Nevěděl jsem, že se někdy potkáme, ale mluvil jsem o tomhle. Tvé jméno jsem použil na každé přednášce po svetě, jinými slovy, moje celá pointa byla, že se jedna osoba cítí jako hvězda stejně jako Michael Jackson.
MJ: To je krásné.
R: Ale jsem velký věřící v manželství. Takže, když se tvoje manželství s Lisou začalo rozpadat, bylo to velmi těžké? Tvoje idealizování rodiny, vše, co jsi chtěl založit si rodinu, zvlášť protože jsi věděl...
MJ: Já jsem chtěl děti a ona nechtěla.
R: Cítila, že má svoje děti.
MJ: Yeah, a ona mi slíbila, než jsme se vzali, že úplně první věc, co uděláme, že si pořídíme děti. Takže jsem měl zlomené srdce a chodil dokola a držel jsem panenky a plakal jsem, tak moc jsem chtěl děti. Takže jsem byl predurčený nemít děti. Zklamalo mě, že nemohla dodržet slib, co mi dala, viš? Po rozvodu pořád někam chodila se mnou. Mám všechny ty dopisy kde je " Dám ti devět děí, cokoliv budeš chtít" a samozřejmě média neznají všechny ty historky a ona to zkoušela měsíce a já se prostě stal v ten okamžik tvrdohlavý. Zavřel jsem svou mysl nad celou věcí.
R: Takže si myslela, že se dáte zase dohromady?
MJ: Uh huh
R: Ale děti byly hlavní, hlavní problém?
MJ: Samozřejmě
R: Ona měla svoje děti a bylo.
MJ: Ona měla svoje děti a já chtěl, abychom se cítili jako jedna velká rodina a měli jich víc. Jen. ... můj sen je mít devět nebo deset dětí, to je, co chci.
R: Jsi stále velmi mladý, myslíš, že se to stane?
MJ: Yeah
R: Pak to ale znamená znovu se oženit.
MJ: Yeah
R: Rád to uděláš?
MJ: Uh huh ... nebo adoptuju.
R: Je možné, Michaele, že přitahuješ špatný typ žen, protože jsi celebrita?
MJ: Je to těžké. To je, proč je to těžké, je to pro mě těžké, Není jednoduché být ženatý jako celebrita.
R: Myslíš, že si můžeš vzít jen celebritu, protože tě nepotřebují tak moc?
MJ: To dle mého názoru pomáhá. A oni chápou, čím si procházíš. Byly tam.
R: Pomůžou ti, ze správného důvodu?
MJ: Yeah, nejde jim o to, víš, co jsi vydělal nebo, víš? (zpívá) "Thats what you are ..." (vyhrál za to Grammy)
R: Pravda, pravda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama