O blogu :-) .

16. dubna 2012 v 15:01 |  Michael.
Na tomto blogu bych chtěla zejména psát různé informace a povídky...Jsem moc ráda,že i v prvním dnu,co jsem blog zvěřejnila,jste tady přišli.Moc děkuji,zejména Hanylen (www.hanylen.blog.cz),je opravdu moc milá a její blog mám moc,moc ráda.Opravdu.Chodím už tam přes rok a ona mě inspirovala.Děkuji moc ♥ ♥ ♥ ♥.
Například různé informace z Michaelovy kariéry,většina z vás znáte,a pokud ne,na jiných webech najdete přímo články zaměřující se na toto téma a samozdřejmě to doporučuju.A hlavě knížky...Takže studovat a studovat.Je to zajimavé a úžasné.O Michaelově kariéře a ostatní informace jsem se dozvěděla už dávno,kdy jsem začínala být fanouškem.To on mě naučil jak milovat a jak být milována.....Určitě nejsem sama,komu Michael pomohl být lepším člověkem........Nestačí ani děkuji ale přesto....♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥.

Na Grammy ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hanylen hanylen | 16. dubna 2012 v 21:57 | Reagovat

Milá Klári, velice ti děkuji za pochvalu. Překvapila jsi mě, až se červenám... Je mnoho blogů, které si také rozhodně zaslouží pozornost, některé bohužel z nedostatku času skončily, ale zase nové vznikají! To je důkaz, že Michael tu bude nadále vzorem, sluncem i lékem...Ten článek je psaný od srdce.
Tvůj blog je báječný, zajímavý a přeju mu, aby si našel hodně náštěvníků.

2 KláriMike KláriMike | Web | 17. dubna 2012 v 11:56 | Reagovat

[1]: Není zaco..Je to čistá pravda...Kéž by bylo takových lidí jako jsme my fanoušci více...Udělalo by to velkou změnu k lepšímu :-) .Děkuji za přání,přeju ti to samé a nadále mnoho spokojených návštěvníků ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama