Producent The Wiz o Michaelově citlivosti.

18. dubna 2012 v 17:50 |  Michael.
Byl to tak citlivý chlap, že když jsme šli na večeři -- on byl vegetarián -- tak se omluvil každé zelenině, než ji snědl. Seřadil dušenou zeleninu a doslova řekl: "Je mi líto, paní Mrkev" a "Omlouvám se paní brokolice." Byl tak empatický k jiným lidem a ostatním živým věcem -- to je to, co si opravdu pamatuju o Michaelovi, mnohem více než jeho zpěv a tanec. Když jsme mluvili s Michaelem, opravdu jste cítili, že on cítí to samé, co vy.
Pamatuju si, že jednu noc jsme měli schůzi pro nahrávání Ease On Down The Road a Quincy Jones byl ve studiu a stanovoval stopy. Michael tam byl s Dianou a Diana odzpívala svoji část a pak to bylo jako "Ok, Michaele, teď přidáme tvoji část." Michael udělal riff z Ease On Down The Road v tom sladkém andělském hlase a Quinciho oči jenom svítily -- na to nikdy nezapomenu. Byl jako leopard při pohledu na kozu. Quincy byl jako "Co?" a od té doby byli ti dva spojení a brzy šli společně dělat Off The Wall a pak Thriller, a všechno to začalo tam v tu chvíli.
Miloval New York City. Dostali jsme jeho a La Toyu do bytu na Central Park Westu a někdy jsme ho vyzvednul nebo jsme odjeli a já si vždycky všimnul tun beden vody Perrier.
Nakonec jsem řekl: "Michaele, co máš s těmi vodami Perrier?" a on řekl: "Rád se v ní koupu. Mám rád ty bublinky." Jednou za čas jsem ho pozval, aby se mnou šel večer o víkendu do Studia 54 a on vždycky přišel s velkou skupinou modelek a on tam vždycky vpadnul a prostě rozpálil to místo. Už měl takový ty pohyby, víte? Nevymýšlel je jen pro svá videa. Nezacházel daleko, jen trochu otoček a moonwalk, trochu Fosse, trochu Asteira.
Neměl ani tušení, jaký efekt už měl na lidi. Na konci noci jsme se s ním vrátili do limuzíny a já jsem řekl: "Michaele, víš, že bys mohl jít domů s touhle dívkou, nebo s touhle dívkou. Proč nevezmeš některé ty dívky k tobě domů?" a on řekl: "Opravdu, ty si opravdu myslíš, že se jim líbím?"
Michaeli,vždyť ty se líbíš všem..Která by odolala?.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama