Úryvek z rozhovoru s 3T.

18. dubna 2012 v 17:56 |  Michael.
No,pokaždé když je záběr na Michaela,jsem opět a úplně v transu...

Otázka: Jak vznikla píseň "Why"?
TJ: Zaprvé, tohle byla jedna z písní pro album HIStory. Michael udělal chybu, že nám ji dal poslechnout před vydáním alba a my jsme se do ní zamilovali - tohle se sice stalo se všemi jeho písněmi, ale tuhle nám nechal. Moc obdivujeme Babyface, což asi vysvětluje to, proč nám dal Michael tuhle konkrétní píseň.
Takže jsme mohli mít píseň, ale s jednou podmínkou - chtěli jsme tam nechat jeho hlas, takže jsme nechali refrén tak jak byl - nazpívaný Michaelem a přezpívali jsme sloky. Michael byl během
nahrávání s námi, pomohl nám se zpěvem a s atmosférou té písně. Měli byste slyšet Michaelovu verzi "Why" , to by bylo senzační.

Otázka: Jak vypadalo nahrávání písně, ve které Michael zpívá - "I need you"?
Taj: Pustili jsme mu tu píseň a on se do ní zamiloval. Chtěl jen, aby TJ přezpíval jednu nebo dvě věty a vložil do nich více emocí. S tím TJ souhlasil, ale chtěl, aby mu Michael ukázal, jak na to. Takže jsme všichni šli do studia, kde Michael nahrával své vlastní písně, 5 minut od nás. Zavolali jsme mu a přišel.
Pomohl TJovi během nahrávání jeho partu a dostal nápad ohledně hlasových modulací na konci. Producent se ho pak zeptal, jestli by na konci písně zazpíval a Michael řekl, že jistě. Když začal
Michael zpívat, producent začal plakat, protože to byl jeho splněný sen - vidět Michaela Jacksona zpívat jednu z jeho písní.

Otázka: Proč říkáte Michaelovi "Strýček Doo-Doo"?
Taryll: Jak už víte, není rozumný (směje se), dělá blbiny.
Taj: Je to jedna z tisíce přezdívek, kterou si dal. I když je pryč, jsme s ním stále v kontaktu. Posíláme mu dopisy a on odpovídá. Podepisuje se na dopisy "Strýček Doo Doo", (příklad zde) dělá prostě blbiny.

Otázka: Takže to nemá žádný zvláštní význam?
Taj: Ne! (směje se) Omlouvám se, přál bych si, aby mělo!

Otázka: Vnímáte Michaela jako svého strýce nebo jako Krále Popu? Můžete mu například říct cokoliv chcete?
Taryll: Jasně! Jednou, během Dangerous turné, popletl slova v " I just can´t stop loving you" a tuhle chybu pak dělal i na dalších koncertech. Říkali jsme mu to, ale vždycky zapomněl. Jednou,
když konečně ta slova zazpíval správně, tak v ten moment na nás ukázal. Měli jsme videokameru a jindy jsme ho požádali, aby nám zamával a on to udělal během "Heal the world", byla to sranda. To nám připomnělo, že je to stále náš strejda, Když jsme v zákulisí a hrajeme videohry nebo jen tak blbneme, je to prostě "Strý? ek DooDoo". Ale když přijde na scénu, ohromí nás, je fantastický. Každý zůstane omráčený, když ho vidí vystupovat a pro nás je to stejné.


Tak ta přezvíka:"Strýček Doo-Doo :nemá chybu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama