Ztělesněná dokonalost...

21. dubna 2012 v 13:45 |  Michael.
"Prosím nechte tohoto nádherného muže být sebou samým a milujte ho, protože je odlišný. Chvalte ho, protože nevypadá jako nikdo jiný, neobléká se jako nikdo jiný a nechová se, netancuje nebo nezpívá jako nikdo jiný. Každá ho kopíruje. Ctěte jeho individualitu, jeho sílu stát proti proudu. Nepije, neobskakují ho polonahé ženy. Chodí za sirotky, ne do klubů, objímá děti, ne prostitutky. Tenhle muž je úplně jiný než si všichni lidé myslí. Dokud bude žít, nikdy nebude vypadat nebo vytvářet něco, co dělá někdo jiný ... a my můžeme děkovat Bohu, že můžeme to všechno zažít s ním."
Karen Faye(maskérka Michaela).

Nejen chováním,ale také vzhledem...Nechápu,opravdu nechápu co se některým lidem na Michaelovi nezdá.Možná ho nemohou pochopit,ale kdyby se snažili,podařilo by se jim to.On byl převelice lidský,ale zárověň ho něco činilo neobyčejným.On se choval tak tolerantně a jak řekl malíř David Nordahl(malíř):Jednu věc on ale nikdy nedělal-on si nestěžoval.A věřte,měl na to právo.
Lidé zněužívali jeho dobroty,ale on byl INVICIBLE(neporazitelný)...Každému se snažil pomáhat....Přála bych si aby ho lidé pochopili,tak jak ho pochopili praví fanoušci.Miluju Michaela....Opravdu.....Stačí vidět jeho obrázek a já jsem úplně bez sebe......Proto jsem si také založila tenhle blog...Abych ho mohla sdílet a společně světu ukázat jaký doopravdy byl...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hanylen hanylen | 22. dubna 2012 v 21:18 | Reagovat

To, co řekla o Michaelovi Karen Faye je krásné a přesné. Michael měl kolem sebe přátele kteří ho měli opravdu rádi za to jaký byl a on si to plně zasloužil.
Mezi ně můžeme počítat i právě Karen Faye, Kennyho Ortegu, Elizabeth Taylor i Johhyho Deppa nebo Marlona Branda se synem Mikem. A je jich jistě mnohem víc.
Bohužel bylo ale také mnoho žraloků, kteří mu ublížili.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama