Květen 2012

Koník.

20. května 2012 v 10:57 Povídky a sny...

Krásný příběh.

20. května 2012 v 10:56 Michael.

"V prosinci 1997 byli moji prarodiče Joseph a Concetta Delisi na palubě letadla amerických aerolinek z letiště JFK do LAX. Letěli na Vánoce navštívit mou rodinu. Po několika hodinách letu moje babička doslova onemocněla. Co začalo bolestí břicha, skončilo babiččiným omdlením a pádem do uličky. Když se probrala, vznášela se nahoru (vedle mého dědy) a za ruku jí držel Michael Jackson. ´Jste v pořádku?´, zeptal se svým jemným hlasem. Pomohl mé babičce nahoru a pozval mé prarodiče, aby se k němu přidali v první třídě. Přijali jeho nabídku. Zatímco babička odpočívala, děda si užíval servisu první třídy a bavil se s Jacksonem. Probírali rodinu, jídlo a Itálii (oblíbené téma mého dědy).
Po přistání jim Michael nabídl svezení z letiště do mého domu (v údolí). Opět přijali. S babičkou na vozíku se vydali do Michaelovi limuzíny. Ve snaze vyhnout se paparazziům, byli Jacksonovou ochrankou nuceni vystřídat tři limuzíny. Když se konečně usadili na palubě N405, Michael vytáhl jeden z jeho v té době oblíbených filmů, Man in Black. Sledovali jej společně.
Když přijeli do domova mého dětství, moje maminka otevřela dveře a spatřila mé prarodiče, za kterými stál Michael Jackson (držíce jejich zavazadla). MJ vstoupil dovnitř, položil tašky a postavil se před vánoční stromeček. Byl okouzlen jeho krásou a rodinným duchem domova.
Moje maminka, v naprostém šoku, nedokázala vzít foťák, aby tuto událost zdokumentovala. Místo toho Michaela Jacksona pozvala na vánoční párty. Ten zdvořile odmítl, vrátil se do limuzíny a odjel do svého Neverlandu.
Ačkoliv nemáme žádnou fotografii, zanechal naši rodinu s úžasnou vzpomínkou, která nám ukázala jeho srdce, duši a skutečného ducha.
Jo, a tohle je menu z první třídy, na které se podepsal." -►
Chris Cantore

Důvod.

20. května 2012 v 10:53
Ahoj.Bohužel jsem tu dlouho nebyla.Byla jsem v nemocnici,ale už je to v pořádku.Nějak jsem neměla čas a chtěla jsem odpočívat :-) .

Povzbudivý citát Michaela..

13. května 2012 v 18:52 Michael.

"Vědomě se nad tím povznes, buď silný a odhodlaný a nikdo ti nebude moci ublížit. Pouze ty sám si můžeš ublížit a vzdorovat."
Michael Jackson.


Kdo umí,umí..

13. května 2012 v 18:44 Michael.

Tuhle fotku mám moc rááda...

Úžasná noc s velkým Ú...

13. května 2012 v 18:42 Michael.

Úžasné procítěné...a hlavně ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚŽASNÝ Mike ...a taky ÚŽASNÁ nálada na večer...
..
"Co je ještě na gold pants tak zajímavé?Aha..Málem bych zapoměl".

Tak tomu se říká CAT WALK...
"Já věřím že poletím..".
"1.pohled...
................ Á NA 2. pohled......

"Zavřete oči,odcházím..."
Ps:kdo je opravdu zavřel? :-D :-) .A jedna fotomontáž na závěr........


Velice známé,ale ty hebké a něžné doteky....
Dobrou noc a ať vás Michael? kouše celou noc Smějící se Usmívající se...

Legrační příhoda s Michaelem.

12. května 2012 v 12:20 Michael.


Michael a já sme si zvykli utahovat si jeden z druhého. Mojí specialitou bylo měnit hlas a predstírat, že jsem někdo jiný - miloval jsem to! Jednou byl Michael ubytovaný v hotelu Little Rock v Arkansasu. Miloval jídlo. Právě dorazil a mně bylo jasné, že první věc, ktorou udělá, bude objednávka jídla z cateringu. A tak jsem ho predběhnul. Zavolal som mu do jeho pokoje, nasadil ženský hlas a zeptal se: "Zlato, přejete si něco z cateringu?" "Oh, ano, bejby, dám si hamburger," řekl. Stále nazýval lidi srdíčko nebo bejby. "Ok, miláčku," odpověděl jsem. "A k tomu hořčici a kečup." "Bejby, nemáme hořčici ani kečup." "Nemáte?" zeptal se. "Ne. Došli nám před dvěma dny." odpověděl jsem. "Ok, tak si dám omáčku." "Zlato, omáčka došla. Právěe jsem odnesla poslední porci." "Ok, potom si dám majonézu." "Nemáme majonézu." "Sýr nebo salát?" "Ani sýr, ani salát." "Hranolky?" "Nemáme hranolky." "Dobře, tak mi natřete housku maslom a obložte rajčetem." "Zlato, nemáme housku, jen toast." Teď už měl dost a začal zvýšeným hlasem: "Nemáte horčici, nemáte kečup, nemáte hranolky, ani housku! Co je to za restauraci?!" Dostal jsem záchvat smíchu. Totéž jsem mu udělal o 25 let později. To už jsme spolu ale nepracovali.
V restauraci byli jen dvě starší ženy a jeden pán, mohli mít okolo 80 let. Začali jsme si povídat naší improvizovanou arabštinou. Když se po nás ty dvě ženy podívali, otočil jsem se k jedné z nich: "Šejk Majolini mě požádal, aby vám řekl, že vy a vaše přítelkyně jste nádherné ženy." Ty dvě dámy zřejme neslyšely kompliment poslední desítky let a tak sa polichoceně usmívaly. Potom jsme se dali do rozhovoru. Ptaly se, co tu šejk robí a já jsem jim vysvětlil, že se právě rozvedl so svojí 97. ženou a zůstalo mu 154 dětí. "On má 154 dětí?" ptaly se mě šokovaně. "Aspoň o těch ví," řekl jsem. "Měl 97 žen.." a začali jsme je s Michaelom s arabským přízvukem vyjmenovávat: ´Jada, Jami, Shakira, Vera...´ Nebylo v tom nic zlomyslné, ve skutečnosti jim Michael zaplatil účet. Stále byl takový, dělal si z lidí legraci."
Spolupracovík.

Co si vybavím při slově "KRÁSA"...

10. května 2012 v 16:49 Michael.
Obrázek mluví za vše...

Pepsi s Michaelem aneb můj názor.

10. května 2012 v 16:45 Michael.
Z reklamy na Suzuki :-) .

Jak jistě nebo možná víte,má se začít vyrábět Pepsi se siluetou Michaela.Tímto článkem vás nechci nějak ovlivňovat,ale napíšu tady svůj názor :-) .
Na jednu stranu je to dobré.Lidem se připomene Michael...I když fanoušci nezapomenou,stejně jako většina lidí-i nefanoušci.Fanoušci budou určitě rádi,když půjdou ulicí a z výlohy vykoukne "Michaelova PEPSI".
Vzpomenou si na PEPSI GENERATION :-) .Silueta je povedená,ale já si řekla,že Pepsi si už nikdy nekoupím.Nejen proto,že Michalovi nechutnala,ale ohledně toho,co se stalo v roce 1984....Když se na reklamu na Pepsi Michaelovi popálila hlava a měl tak popáleniny 2. a 3.stupně.A pak ta bolest a ty léky...A nejen to,ale ty fámy,kterým Pepsi uvěřili, i když se pak usmířili...
Peníze z prodeje by měli jít podle mě na děti např.hladovějící,protože to by možná fanoušci kupovali ve větším balení,protože by věděli,že to jde na správnou věc.
K Pepsi a Mj Estate splupracují a Mj Estate se vyjádřilo takhle: " Chtěli bychom poděkovat všem fanouškům za pozitivní ohlasy na naší spolupráci s Pepsi. Michael spolupracoval s Pepsi celkem třikrát, na Victory Tour, Bad Tour a Dangerous Tour, a vždy se z jejich partnerství nezrodilo nic jiného, než úspěch. Michaelovi by se určitě líbilo, že se Pepsi zahalila do jeho image. Tato kampaň bude ta nejkrásnější oslava 25.výročí alba BAD."

Je to krásná oslava,ale mohou vědět jestli by to Michael opravdu chtěl?.
V Česku Pepsi s Mj NEBUDE,ale protože máme rodinu v Německu,kde Pepsi bude,dvě plechovky si objednáme.Jednu si vystavím,ale zároveň je to tak,že já Pepsi pak nadále kupovat nebudu a tím pádem ani nepít.....Koupím si ji jednom proto,abych tak nějak oslavila turné BAD ....Ale ještě mám čas na rozmyšlenou...

Michael a Debbie Gibson

9. května 2012 v 15:18 Michael.
Debbie Gibson: Michael byl americký poklad!
Debbie byla jedna z těch šťastných hvězd, které se objevily v klipu Michaela Jacksona Liberian Gril z roku 1989.
"Setkala jsem se s Michaelem a on mi řekl, že právě shlédl Disneyho speciál, který jsem dělala," řekla mi Deborah, která trumfla žebříčky hitparád s písněmi Lost In Your Eyes, Foolish Beat, Shake Your Love, Out of The Blue a Only In My Dreams. "Byla jsem unešena myšlenkou, že Michael Jackson tam sedí a dívá se na mě v televizi. Pak mě pozval, abych vystupovala v jeho klipu Liberian Girl. Vlastně jsem byla jedna z mála, která začala živě zpíval malý úryvek přes jeho zpěv. Říct, že to byla pocta, je slabé slovo."
"Ve 14ti letech jsem měla červenou bundu a rukavici," sdělila mi Deborah. "Byla jsem velký fanoušek. Byl roztomilý a žil pro všechno, co jste chtěli, když jste se s ním setkali (? nevím). Osobně se setkal s tolika lidmi a pak dal do své show tolik energie, to bylo ohromující."
"Nemyslím si, že je to o čase, který člověk stráví na Zemi, ale o tom, co tu zanechá. On udělal pro lidstvo a hudbu za 50 let více než kdokoliv jiný mohl. Je to šok, a nejvíce jsem zarmoucena tím, že za a) věřím, že v něm bylo mnohem více hudby a za b) že tu zanechal 3 malé děti. Všichni cítí tuto nesmírnou ztrátu. Byl to americký poklad."