Michael a Debbie Gibson

9. května 2012 v 15:18 |  Michael.
Debbie Gibson: Michael byl americký poklad!
Debbie byla jedna z těch šťastných hvězd, které se objevily v klipu Michaela Jacksona Liberian Gril z roku 1989.
"Setkala jsem se s Michaelem a on mi řekl, že právě shlédl Disneyho speciál, který jsem dělala," řekla mi Deborah, která trumfla žebříčky hitparád s písněmi Lost In Your Eyes, Foolish Beat, Shake Your Love, Out of The Blue a Only In My Dreams. "Byla jsem unešena myšlenkou, že Michael Jackson tam sedí a dívá se na mě v televizi. Pak mě pozval, abych vystupovala v jeho klipu Liberian Girl. Vlastně jsem byla jedna z mála, která začala živě zpíval malý úryvek přes jeho zpěv. Říct, že to byla pocta, je slabé slovo."
"Ve 14ti letech jsem měla červenou bundu a rukavici," sdělila mi Deborah. "Byla jsem velký fanoušek. Byl roztomilý a žil pro všechno, co jste chtěli, když jste se s ním setkali (? nevím). Osobně se setkal s tolika lidmi a pak dal do své show tolik energie, to bylo ohromující."
"Nemyslím si, že je to o čase, který člověk stráví na Zemi, ale o tom, co tu zanechá. On udělal pro lidstvo a hudbu za 50 let více než kdokoliv jiný mohl. Je to šok, a nejvíce jsem zarmoucena tím, že za a) věřím, že v něm bylo mnohem více hudby a za b) že tu zanechal 3 malé děti. Všichni cítí tuto nesmírnou ztrátu. Byl to americký poklad."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Felicitas, Felicitas, | 9. května 2012 v 19:58 | Reagovat

Tu písničku mám moc ráda.

2 hanylen hanylen | 9. května 2012 v 22:23 | Reagovat

Opět moc pěkný článek, Klári. Díky za něj! Je mi teď momentálně nanic z bulváru a z toho, co dnes zase dali na Supermusic. Tohle už je vrchol, co si ten Matt Fiddes dovoluje. Otravuje už tři roky a je přitom nula, která jen držela nad Michaelem deštník!
Dala jsem na blog dobrý článek technického ředitele, který s Michaelem opracoval dlouhou dobu od výstavby Neverlandu. To se u nás nenapíše, ale drby jo!
Dávám schválně odkaz na ten bulvární Supermusic. Už jsem jim tam něco napsala, chtělo by to reagovat, to se nemůže nechat jen tak !!

3 hanylen hanylen | 9. května 2012 v 22:24 | Reagovat

odkaz na článek v Supermusic
http://www.supermusic.sk/sprava.php?idspravy=363624

4 klarimikejacksonmania klarimikejacksonmania | Web | 10. května 2012 v 16:22 | Reagovat

Taky jsem to četla,ale akorát na super.cz,když to bylo v hlavních zprávách a chtěla jsem to vyvrátit a napsat tam pravdu,že je to zase jeden z hloupých výmyslů.Děkuji za tento odkaz,protože tam můžu napsat svůj názor.Pravdivě jsi to tam vysvětlila a každý normální člověk to musí pochopit.I přesto,jsem tam napsala svůj komentář,protože mě to nenechalo chladnou.Děkuju moc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama