Pepsi s Michaelem aneb můj názor.

10. května 2012 v 16:45 |  Michael.
Z reklamy na Suzuki :-) .

Jak jistě nebo možná víte,má se začít vyrábět Pepsi se siluetou Michaela.Tímto článkem vás nechci nějak ovlivňovat,ale napíšu tady svůj názor :-) .
Na jednu stranu je to dobré.Lidem se připomene Michael...I když fanoušci nezapomenou,stejně jako většina lidí-i nefanoušci.Fanoušci budou určitě rádi,když půjdou ulicí a z výlohy vykoukne "Michaelova PEPSI".
Vzpomenou si na PEPSI GENERATION :-) .Silueta je povedená,ale já si řekla,že Pepsi si už nikdy nekoupím.Nejen proto,že Michalovi nechutnala,ale ohledně toho,co se stalo v roce 1984....Když se na reklamu na Pepsi Michaelovi popálila hlava a měl tak popáleniny 2. a 3.stupně.A pak ta bolest a ty léky...A nejen to,ale ty fámy,kterým Pepsi uvěřili, i když se pak usmířili...
Peníze z prodeje by měli jít podle mě na děti např.hladovějící,protože to by možná fanoušci kupovali ve větším balení,protože by věděli,že to jde na správnou věc.
K Pepsi a Mj Estate splupracují a Mj Estate se vyjádřilo takhle: " Chtěli bychom poděkovat všem fanouškům za pozitivní ohlasy na naší spolupráci s Pepsi. Michael spolupracoval s Pepsi celkem třikrát, na Victory Tour, Bad Tour a Dangerous Tour, a vždy se z jejich partnerství nezrodilo nic jiného, než úspěch. Michaelovi by se určitě líbilo, že se Pepsi zahalila do jeho image. Tato kampaň bude ta nejkrásnější oslava 25.výročí alba BAD."

Je to krásná oslava,ale mohou vědět jestli by to Michael opravdu chtěl?.
V Česku Pepsi s Mj NEBUDE,ale protože máme rodinu v Německu,kde Pepsi bude,dvě plechovky si objednáme.Jednu si vystavím,ale zároveň je to tak,že já Pepsi pak nadále kupovat nebudu a tím pádem ani nepít.....Koupím si ji jednom proto,abych tak nějak oslavila turné BAD ....Ale ještě mám čas na rozmyšlenou...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hanylen hanylen | 10. května 2012 v 22:00 | Reagovat

Taky bych si koupila jen jednu, kvůli památeční plechovce. Ale když tady nebude, škoda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama