Psala jsem do Spy..

19. srpna 2012 v 10:30 |  Povídky a sny...
Nedávno jsem šla obchodem a narazila na časopis Spy.Nekupovala jsem ho,nekupuji bulvár,musela jsem ho polistovat abych se zase zasmála nad těma nesmyslnýma zprávama.Je to trošku divnýn důvod,ale měla jsem čas :-D :-) .
Narazila jsem na jeden článek,kde psali o Michaelovi.
A napsala jsem tam stížnost.
Ano,já vím,že bych to musela psát denně na každou lživou zprávu ..
Ale prostě jsem tam chtěla napsat,protože mě to vytočilo,že i teď mají pořád předsudky...
Spletla jsem se s tím číslem...

Dobrý den.
V čísle 32/2012 jste psali článek o plastikách celebrit.Jako jeden z příkladů,jste uvedli Michaela Jacksona jako "Krále plastik".Také jste uvedli,že podstoupil chemické bělení kůže.
Pokud si kůži opravdu bělil,můžete mi vysvětlit jak se to dělá?Pokud jsem dobře informována,žádný stroj a léky na bělení kůže neexistují.Michael Jackson měl kožní onemocnění VITLIGO.Dokonce to bylo uvedeno i v pitevní zprávě Michaela Jacksona.Michael Jackson si zaslouží alespoň teď trochu úcty a hlavně pravdy.Vitligo zdědil z otcovy strany.Správně máte pouze to,že podstoupil první plastiku nosu při úrazu při natáčení reklamy na Pepsi,ale pokud víme,Michael podstoupil jen dvě plastiky.Nosu a dolíček v bradě.Každý v Hollywoodu má plastiku a tisk ukazuje pouze na tohoto nejlepšího humanitariána a umělce.Chci vás poprosit o upravení článků,či označení za chybu.Byla bych moc vděčná.Děkuji,že tento respektovaný časopis,opraví to,co je třeba a že mu záleží na názorech čtenářů.Děkuji moc.

Musela jsem tam zapojit jen něco o Vitiligu a ten respektovaný časopis,opravuju na "respektovaný" časopis.
-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hanylen hanylen | 20. srpna 2012 v 14:29 | Reagovat

Klári, já tě moc chápu. Ale už ze zkušeností víme, že tohle je zbytečné. Do Rytmu života psaly já i Zuzy a ne samy. Vůbec to nebrali v úvahu. Nazvali tam tenkrát Michaelovy děti "nevychované a rozmazlené spratky k pohledání" a psali ještě horší lži. Vůbec nereagovali. Nemá to smysl. O vitiligu Klári novináři stejně vědí a věděli o něm už dřív, jak se provalilo.
Je pravda nezajímá. je zajímá senzace, která se prodává. Přeju ti, abys měla úspěch, ale myslím si, že se stejně jen zbytečně namáháš. Takže... klid a v tomhle počasí nohy ve studené vodě!!

2 klarimikejacksonmania klarimikejacksonmania | Web | 25. srpna 2012 v 16:41 | Reagovat

[1]: Máš naprostou pravdu.Opravdu....Bohužel někteří lidé jsou jen ignoranti.Nechtějí pravdu,jen senzaci,jak sama píšeš.Vždyť kdyby si o Michaelovi přečetli články,ty normální,od fanoušků,zamilovali by si ho..Jak jinak....On si ale zaslouží být milováni teď....Děkuji za tvůj názor,jojo....Však snad příjde den,kdy lidé Michaela pochopí :-) .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama